• Новак
XZJJZ Преносни LCD Видео Филм Мултимедијален систем за домашно Кино, Мини LED HD 1080P Проекторот со Рачка за 4K Кино (Боја : C520, Големина : 55 * 116 * 60mm)

XZJJZ Преносни LCD Видео Филм Мултимедијален систем за домашно Кино, Мини LED HD 1080P Проекторот со Рачка за 4K

DEN 16296.48
Производот е достапен

Достапност

Посветла (BYINTEK C520 е посветла од други производи кои се во иста цена опсег).Голема слика до 200", 16 пати поголема од 50" во ЖИВО. 20 Години Живот - Нема Иднина Трошоци (30.000 часа на ЛЕР, доколку се користи 5 часа на ден, тоа може да трае 6,000 дена).Вграден-во 3 W говорници, нема потреба за надворешни звучници.Компатибилен со повеќе уреди.Посветла (BYINTEK C520 е посветла од други производи кои се во иста цена опсег)Голема слика до 200", 16 пати поголема од 50" TV20 Години Живот - Нема Иднина Трошоци (30.000 часа на ЛЕР, доколку се користи 5 часа на ден, тоа може да трае 6,000 дена)Вграден во 3 W говорници, нема потреба за надворешни speakers Compatible со повеќе уреди.Оптички Спецификации● Дисплеј технологија : LCD● извор на Светлина : LED, 30.000 часа долг живот● Brightness : 160 ANSI lumens● Contrast : 2000 : 1● Резолуција : 800*480, максимална поддршка за 1080 P● Aspect ratio : 16 : 9● Проекција сооднос : 1.35 : 1● Проекција големина : 30-200"● Проекција далечина : 0.9 - 6.2 minterface● HD*1● USB (поддржува читање на податоци од USB SSD дискови)*1● Аудио излез (3.5 mm џек за слушалки)*1● DC-во 21 V/2.5 (DC 5.5 мм*2.1 mm)Други спецификации● Слушалката : 3 W● Проекција метод : предо/странично/пред таванот/пост-таванот●за Корекција : V : +8/-15 степени● Tripod грло : unc завршетоци со 1/4 инчи (φ6 mm)● потрошувачка на Енергија : 40 W● адаптер напон : AC100-240 V, 50 / 60 Hz● Опрема : 155*116*60 мм/ 6.5*4.6*2.4 инчи● Тежина : 0.42 kg/0.93 lb On-екранот се прикаже јазик : македонски, италијански, Кинески, германски, шпански, чешки, француски, Јапонски, итн.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Ефикасен систем за ладење карактеристики се осигура дека проектор на температурата го штити вашиот уред и го задржува проектор подолго.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката