• Новак
Пондериран Греење Подлога, Екстра-Големи Електрични апарати Подлога за Назад Болка, Грчеви,17 x 33Топлина Подлога со 6 Топлина Прилагодувања, Авто Shut-Off, 4.9 lbs BPA-Free Мони?

Пондериран Греење Подлога, Екстра-Големи Електрични апарати Подлога за Назад Болка, Грчеви,17 x 33Топлина Подлога

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Ефикасно Олеснување од Болката на ETL-одобрени греење подлога може да се пофали прегревање заштита и автоматски ќе го исклучи по 2 часа на непрекината употреба.Машина Перат : напор За чистење, одвои на контролорот и нека греење подлога излади најмалку 10min пред машина за перење на нежна циклус.Олеснување На Болката Со Пондерираниот Топлина Притисок.Благодарение на 4-фунти внатрешниот слој на стаклени монистра, пондерираниот греење подлога флексибилно одговара на вашето тело за зголемена топлина пенетрација.Со оглед на нејзината несебична големина на 17in x 33in, мека греење подлога совршено ги покрива вашите врати, половината, или да мерите етапни да се донесе насочени утеха и ослободување од беспомошна и болки во мускулите.Прегревање заштита и авто shut-off карактеристики го прават тоа безбеден за секојдневна употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката