• Новак
50Pcs Копчиња Виножито Леб за Шиење Scrapbooking DIY Додаток Декорација Убави и Нежни Практичен Дизајн

50Pcs Копчиња Виножито Леб за Шиење Scrapbooking DIY Додаток Декорација Убави и Нежни Практичен Дизајн

DEN 210.00
Производот е достапен

Достапност

✿✿✿Може да се користи како украсни копчиња, шиење, капи/headwear, занаети, scrapbooks и DIY украси и ѓердани.✿✿✿. ✿✿✿50pcs виножито леб buttons✿✿✿. ✿✿✿се Користи за шиење, scrapbooking, капчиња проекти, рачно изработени knits производи и дома decorating✿✿✿. ✿✿✿Виножито боја и леб форма направи овие копчиња симпатична и unique✿✿✿. 50 Pcs Копчиња Виножито Леб за Шиење Scrapbooking DIY Додаток Декорација Убави и Нежни Практичен Дизајн. ✿✿✿Виножито боја и леб форма направи овие копчиња симпатична и unique✿✿✿✿✿✿се Користи за шиење, scrapbooking, капчиња проекти, рачно изработени knits производи и дома decorating✿✿✿✿✿✿Две дупки atcenter, лесен за употреба и match✿✿✿✿✿✿50pcs виножито леб buttons✿✿✿✿✿✿Може да се користи како украсни копчиња, шиење, капи/headwear, занаети, scrapbooks и DIY украси и ѓердани.✿✿✿.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката