• Новак
Повик Симпатична Koala Во Различни Претставуваат Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

Повик Симпатична Koala Во Различни Претставуваат Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Со Водоотпорен Tpu Оддел За Мокра Облека.Прилагодливи Рамо, Рака*Струење Поместена Прилагодливи Рамо Ремени За Целиот Ден Удобност.Димензија : 15x16inch.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа е исто Така Одличен Подарок За Семејството И Пријателите.Идејата Подароци За Роденден, Карневал, Изградба Рекламирање Материјали.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Во Нашиот Секојдневен Живот,Ние Може Да Се Користи Како Ужинка,Чорапи,Играчки И Мали Предмети.Посебна Zippered Чевли Преграда На Дното Елиминира Срам Да Мора Да Се Стави На Чевли И Облека Заедно.Совршен Подарок За Ќерка Ми, Мајка, Пријателка, Семејството, Колегите.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. *Се Наменети Uses When Патување,Ние Може Да Го Користат За Извршување На Некои Го Носат На Предмети,Чаши,Копчиња И Рамни Плочи.Печати на враќање превозот етикета.Материјал : Се Направени Од Издржлив И Практични Висок Квалитет Отпорен На Вода Полиестер.Комунални Џеб*Лесен Дизајн:Пред Комунални Џеб За Мали Предмети За Брз Пристап, Како Што Се Паричник, Клучеви, И Други Мали Предмети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката