• Новак
JUSTDOLIFE кои Сакаат Шише Стакло со Празни 10PCS Плута Затка Декоративни Преносни Транспарентен Порака Тегла Лебдат Шише Роденден

JUSTDOLIFE кои Сакаат Шише Стакло со Празни 10PCS Плута Затка Декоративни Преносни Транспарентен Порака Тегла Лебдат

DEN 671.76
Производот е достапен

Достапност

Примена : пораката Во шише може да се користат за декорација спална соба, дневна соба, истражување и статистика.Функција : Можете да напишете некои желби на хартија(не е вклучен), а потоа ги стави во сакаат шише за да се зачуваат.Материјал : пловејќи шише е направен од стакло и плута, квалитетни и издржливи.Лебдат шише еден големина : Вкупно D*H : 3*10см(1.18*3.94 во).Мултифункционален : стакло плута шише може да се сместат мала бонбони, сушени цвеќиња, парфем, итн.Лебдат шише боја : Clear Wishing шише материјал : Стакло, cork Drift шише еден големина : Вкупно D*H : 3*10см(1.18*3.94 во)Пакетот вклучува : 10 x Празни кои сакаат bottles Note : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including10 x Празни шишиња кои сакаат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката