• Новак
10 Компјутери Замена Подлога за Cordless Електрични Ротациони Четка Sweeper Cordless Електрични Ротациони Четка Замена Scrubber Подлога (Боја : Зелена)

10 Компјутери Замена Подлога за Cordless Електрични Ротациони Четка Sweeper Cordless Електрични Ротациони Четка

DEN 746.40
Производот е достапен

Достапност

Одговара за Elicto модели ES-200, ES-330, ES-430, ES-530. Висок квалитет микрофибер материјал стапици и се заклучува далеку прашина и се грижи за подови во меѓувреме.Издржливи, обновливи и машина-перат.Безбедно чисти дрво подови, ламинатни подови,.плочки на подот, и сите хард-подни површини без гребнатинка.Боја : green Material : fiber Size : дијаметар од околу 16cm Package Содржина : 10 * Четка Pads Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката