• Новак
YLHXYPP Мини Сите-во-Едно Термички Печатач Преносни Фото Печатење Машина 203DPI Безжична BT Врска за Слика Лебл DIY

YLHXYPP Мини Сите-во-Едно Термички Печатач Преносни Фото Печатење Машина 203DPI Безжична BT Врска за Слика Лебл

DEN 3240.00
Производот е достапен

Достапност

Модел : D1 Materials : Plastic Print : Температура-Sensitive Definition : 203dpi Connector : Микро-USBBattery : 1000mah/3.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Мали и лесни телото, може да се стави во џебот или чантата, лесно да се однесе насекаде.Најдобар подарок за студенти, канцеларијата на работниците, пријатели, семејство.АПЛИКАЦИЈАТА нуди различни фонтови и теми за да се направи вашите фотографии и стилски. 203 DPI резолуција, јасно печатење квалитет.Вграден-во 1000m Ah батерија, кои работат во ниско ниво на бучава, на термички печатач не треба мастило кертриџ кога го користите, слабо функционирање на трошоците.Мултифункционален Принтер : Поддршка за повеќе функции, тоа може да печатите фотографии, етикети, пораки, листи, евиденција, QR Код, веб печатење, OCR за препознавање на текст и така натаму.Метод на конекција : Поддржуваат Безжичен BT 4.5 Часа За Работа 24 Hours Import : 5 V/2 AConnection : BT 4.0 поврзани со паметен телефон.7 v(Built-In)Режим : 1 Недела, Полнење 1. 203 DPI резолуција, јасно печатење квалитет.Надградба на верзија прирачник и СТАН со 10 јазици, кои се погодни за да се разбере и на работата и дизајн на вашите етикети.Inkless Print & Трајни : Може да снима на сценографијата можете да го видите, снимање на неговите или нејзините слатки зборови, собирање на вежби ќе се направи ред, забава и практични.Пакување Листа : 1 x Термички Printer1 x USB Cable1 x Прирачник за Корисникот(10 Јазик)Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3 cm грешка поради прирачник за мерење, Поради разликата помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Погодни за студијата, канцеларија, дома и патување.Ви благодариме!долготрајни.0 Термичка Хартија : 57*30мм Систем : Android 4.0 Или Над Големина : 83 x 83 x 41mm/3.Вграден-во 1000m Ah батерија, кои работат во ниско ниво на бучава, на термички печатач не треба мастило кертриџ кога го користите, слабо функционирање на трошоците.0 поврзани со паметен телефон.Метод на конекција : Поддржуваат Безжичен BT 4.АПЛИКАЦИЈАТА нуди различни фонтови и теми за да се направи вашите фотографии и стилски.Погодни за студијата, канцеларија, дома и патување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката