• Новак
Hahiyo Мини Таванот Завртка Куки 47mm Должина Завртка Метална Завртка во Себе Допирање Држач за Пропелер Оди во Чисто И Контрола Јасно Уредни Нишка се Зголеми Просторот

Hahiyo Мини Таванот Завртка Куки 47mm Должина Завртка Метална Завртка во Себе Допирање Држач за Пропелер Оди во

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Само-Прислушување.Оди во чисто.На завртката ќе добиете голем залак и совети нема да се соблече и да го прекинеме.Нема да се наведнуваат кога нарезници во кука.Навистина солидна монтажа.Темата е јасно и уредно.Посебни теми на не-isosceles триаголници,на секој еден е доволно остар,тоа може да биде вметната веднаш и има силна носивоста.Пред-вежба дупки,лесно да се качи и да се држи добро.Можете да користите електричен вежба за да се направи мала дупка во ѕидот првиот по тоа што зезнав во совршено.Стандард конец за заби,површината усвојува electroplating третман,кои може да се спречи рѓа,анти-оксидација,посилни и потрајни.Слој филм има добра флексибилност,одлична затегнувачка цврстина и издолжување на пауза.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката