• Новак
Црна Кањонот Шеќер BouquetScented Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Шеќер BouquetScented Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

DEN 1221.84
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Шеќер Букет (Бергамот, Лимон, Лимон verbena, Грејпфрут и Босилек, Јасмин, Лили-на-на-долина, Орхидеи, Passionfruit и Magnolia со Карамел, Ванила, Риган и Килибар).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Шеќер Букет (Бергамот, Лимон, Лимон verbena, Грејпфрут и Босилек, Јасмин, Лили-на-на-долина, Орхидеи, Passionfruit и Magnolia со Карамел, Ванила, Риган и Килибар).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката