• Новак
Дрвена Кутија, Мали Складирање Кутија Со Заклучување на Мала Дрвена Кутија, за Монета Козметички

Дрвена Кутија, Мали Складирање Кутија Со Заклучување на Мала Дрвена Кутија, за Монета Козметички

DEN 1626.96
Производот е достапен

Достапност

Железо лист запечатување страна арматура, носат ‑ отпорни, и издржливи, убаво и стабилно.Прекривачот тип дрвена кутија, гроздобер стил, прекрасен изглед и исклучителни изработка.Голем простор е погодна за чување на козметички, монети, накит, сертификат и така натаму, направи десктоп чистење и уредни.Кутијата е направен од висок квалитет на дрво, здрава и формалдехид‑бесплатно, цврст и сигурен.Затворач дизајни, гроздобер стил, заклучување е лесно да се отвори, и многу удобен, безбедност за употреба.Функција : 1. Кутијата е направен од висок квалитет на дрво, здрава и формалдехид‑бесплатно, цврст и сигурен.2. Голем простор е погодна за чување на козметички, монети, накит, сертификат и така натаму, направи десктоп чистење и уредни.3. Затворач дизајни, гроздобер стил, заклучување е лесно да се отвори, и многу удобен, безбедност за употреба.4. Прекривачот тип дрвена кутија, гроздобер стил, прекрасен изглед и исклучителни изработка.5. Железо лист запечатување страна арматура, носат ‑ отпорни, и издржливи, убаво и стабилно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Дрвена Кутија Материјал : Дрво Бои : Burlywood Големина : Прибл. 33 x 23.5 12cm x / 13 x 9.3 x 4.7 во Пакет Листа : 1 x Дрвена Кутија 1 x Заклучување .

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Wooden Box 
Material:
Wood 
Color:
Burlywood 
Size:
Approx. 33 x 23.5 x 12cm / 13 x 9.3 x 4.7in
Package List:
1 x Wooden Box  :
1 x Lock  :

Комплементите на стоката