• Новак
Од нерѓосувачки Челик Кабинет Пластична Кеса Носителот Виси Тип на Ѓубре Торба Држачот за Кујна, Провизии, Бања, ученичкиот дом, Канцеларија

Од нерѓосувачки Челик Кабинет Пластична Кеса Носителот Виси Тип на Ѓубре Торба Држачот за Кујна, Провизии, Бања,

DEN 2076.00
Производот е достапен

Достапност

Ѕид-монтирани дизајн, силна адсорпција, анти-паѓа, нема потреба да се удар на ѕидот.На јадицата е дизајнирана според дебелината на кабинетот, заварени од страна на професионални технологија на заварување, која е силен и издржлив.Кога не е во употреба, ѕидот е продукти stowed далеку и не заземаат простор.Многу погодна за чување на сите пластични кеси, кеси за отпадоци, обновливи шопинг кеси, чанти, итн.Погоден за кујна, складирање соба, бања, спална, комунални просторија или канцеларија. 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, , не-rusting, силни и издржливи.Ѕид-монтирани дизајн, силна адсорпција, анти-паѓа, нема потреба да се удар на ѕидот.На јадицата е дизајнирана според дебелината на кабинетот, заварени од страна на професионални технологија на заварување, која е силен и издржлив.Кога не е во употреба, ѕидот е продукти stowed далеку и не заземаат простор.Многу погодна за чување на сите пластични кеси, кеси за отпадоци, обновливи шопинг кеси, чанти, итн.Погоден за кујна, складирање соба, бања, спална, комунални просторија или канцеларија.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тежина : 135g Големина : Како слика покажува Боја : Сребро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката