• Новак
Кожа Автомобил Воланот Маска, Универзална 15 Воланот Заштитник за Автомобили Возила спортски автомобили, Автомобил Внатрешни работи Заштита на Додатоци за Мажи, Же

Кожа Автомобил Воланот Маска, Универзална 15 Воланот Заштитник за Автомобили Возила спортски автомобили, Автомобил

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

[ВРВЕН КВАЛИТЕТ ВОЛАНОТ ПОКРИЕ] Направен од високо-квалитет на кожа материјал без внатрешниот круг, што е повеќе еко-пријателски и издржливи, карактеристики sweatproof, против пролизгување, спречување на рака се лизга и да ви даде посилен стисок за време на возењето, се грижи за безбедноста.Исто така, им даде на вашиот автомобил ентериер во класичен и исклучителен изглед. [СОВРШЕНА ЗАШТИТА & ПОДОБРО ВОЗАЧКО ИСКУСТВО] Целосно покривање дизајн може да помогне да се заштити оригинални воланот од гребење, стареење, исчезнува и нечистотија поради долго време користење.Придобивките од материјалот го усвои, ви нудиме со удобно рака зафат се чувствува, ви овозможува подобар возачко искуство. [ШИРОКА ПРИМЕНА] Универзал одговара за управувач со 14.4-15" во дијаметар.Совршен за повеќето автомобили, возила, камиони, спортски автомобили, автомобили, итн.Ве молиме мерка дијаметар на автомобил воланот пред да нарачате да бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот автомобил. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И ЧИСТИ] Нашата воланот корица има високо еластична перформанси, кој е многу полесно да се инсталира од другите на пазарот.Само повлечете надолу direactly тогаш земи спротивната страна се додека не се вклопува совршено.Исто така многу погодни да се исчисти, едноставно ги површината со користење на сува или влажна крпа, да ги задржи на тоа изгледа чиста и нови. [НАЈДОБРИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ] Ние сме секогаш посветени да ви обезбедиме квалитетни производи и најдобра услуга на клиентите.Ако има било кој квалитет на проблем или да се грижи за нашите воланот маска, добредојдени да стапите во контакт со нас за понатамошна помош.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката