• Новак
OLIGHT I1R 2 Про Eos 180 Lumens EDC Батерија Keychain Светло Пакет OLIGHT Baton3 Premium Edition 1200 Lumens Компактен LED Светилка

OLIGHT I1R 2 Про Eos 180 Lumens EDC Батерија Keychain Светло Пакет OLIGHT Baton3 Premium Edition 1200 Lumens Компактен

DEN 3549.60
Производот е достапен

Достапност

✅【Високи Перформанси】CSP LED спарени со TIR оптички леќи, генерира max излез од 180 lumens, 48m, 20% повисока од i1 R 2. 【Нови Полнење Тип】Усвојува нови USB-C порта наместо на стариот Микро-USB приклучок, што го прави полесно полнење. ✅ Baton3 Premium Edition Вечен - Cu : функција спакувани центар со компактна форма фактор сега во една убава бакар елемент во собата со Вечен.Мини но Моќни : max.излез на светилката е до 1200 lumens со голем број на 166 метри, во голема мера одговара на вашиот осветлување потреби.OLIGHT е Прилагодено за Безжичен Полнач : OLIGHT првиот пренослив безжичен полнач не само што може да го продолжи животниот век на батеријата на Baton3, но исто така и да се спречи ризикот од случајно активирање на својата страна копчето, кои во голема мера ќе го зајакне вашето чувство на сигурност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката