• Новак
Dolity Птица Гнездо Куќа Кревет, Папагалот На Хабитат Пештерата Виси Шатор, Parakeet Спиење Колиба Hammock - D

Dolity Птица Гнездо Куќа Кревет, Папагалот На Хабитат Пештерата Виси Шатор, Parakeet Спиење Колиба Hammock - D

DEN 1584.00
Производот е достапен

Достапност

Доаѓа со мали мат, меки и удобни за вашиот папагали да спијат во. * Вгнездување Место-Оваа мека удобност спиење шаторот може да се ублажи птици стрес и да им се обезбеди со чувство на ,е најдобар подарок за папагал macaw budgies eclectus parakeet cockatiels cockatoo lovebird.

Декларирани спецификации

- Material:
Canvas
- Size :
24x22x19cm / 9.44x8.66x7.48inch
Package Includes:
1 piece Parrot Sleeping Tent :

Комплементите на стоката