• Новак
CellCase Гроздобер Инсекти Ѓердани Шарм Кристал Кристал Буба Школка Приврзоци Scarab Капка Обетки (Ѓердани)

CellCase Гроздобер Инсекти Ѓердани Шарм Кристал Кристал Буба Школка Приврзоци Scarab Капка Обетки (Ѓердани)

DEN 119.76
Производот е достапен

Достапност

Пакет се вклучени : 1pcs scarab Ѓердан.Големина : беа 25,5"; привезоци должина : 2.36"; Тежина : околу 23g.Материјал : Алуминиумски, Кристал.Никел и олово слободни, безбедно да се носат.Одличен подарок за сестра, ќерка, сопруга, пријателка или себе си.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката