• Новак
Црна Кањонот Вар & MangoScented Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Вар & MangoScented Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

DEN 765.60
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Вар & Манго (Курва и tangy вар со слатка сочни mangos).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Вар & Манго (Курва и tangy вар со слатка сочни mangos).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката