• Новак
Auslar Бања Пешкир Куки Облека Кука Носителот 2 Пакет, Ѕид Монтирани за Бања, Кујна Соба за Складирање Облека Виси, Грб Облека Облека Кука Рек Закачалка, Анти- ' Рѓа од Не

Auslar Бања Пешкир Куки Облека Кука Носителот 2 Пакет, Ѕид Монтирани за Бања, Кујна Соба за Складирање Облека Виси,

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Rustproof Материјал Направен од премиум SUS 304 од не ' рѓосувачки челик со мат црна за заштитата против корозија & рѓа.Погоден за користење за бања, кујна и перална како влажна средина за долго време.Исклучителен Дизајн - со цел да мат црна заврши со мазна на допир, чувствуваат голема цврстина и носат-отпор, изграден да се спротивстави на дневни гребнатини, исчезнува/tarnishing и корозија.Одлично да се откажам крпи, јаже, чадор, торба, ранец, облека, палта, капи, куче лента, вреќа, вани објекти.Лесно да се Инсталира - Доаѓаат со сите потребни додатоци за монтирање, премија завртки х5, квалитет на ѕиден приклучок/подлога х5, хексагонална spanner x1, инструкции x1. Сокриени завртка планината тип и круг база направи постабилна, да ги задржи на ѕидот гледа убави и достоинствени.Димензии - вкупна должина : 2.24" (5.7 см), должина на виси простор : 0.47" (1.2 см), max тежина капацитет : 11-22 lbs (5-10kgs).Добро изградени и издржливи, можат да се користат за рака крпи куки во бањи и сад крпи носителот во кујната кабинет или повеќе.Да зачувате Простор - Мултифункционален ѕид монтирани крпа кука ви помага да ги зачувате поплава простор и одржување видови на животни.Елегантен изглед може да биде украсена ѕидот и да ја задржите вашиот дом уредни и чисти.Вани Крпа Бар/Крпа Прстени.Хартиена Крпа Држачот.Вани Крпа Куки.Auslar модерна бања виси додатоци серија вклучуваат вани крпа барови, крпа хартија носители, облека & крпа куки и крпа прстени, обезбедување кујна & вани хардвер виси решенија и да се направи вашиот дом повеќе уредни и елегантен.Широко се користи за тоалет, паркинг (надворешен туш и тоалет плакарот, перална, кујна кабинет, бојадисана или RVs, campers, чамци и кабини да се откажам крпи или други продукти.Погодно за вашиот секојдневен живот.Погодна да се откажам крпи, јаже, чадор, торба, ранец, облека, палта, капи, куче лента, вреќа, вани објекти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката