• Новак
Чанта Чанта Управување со Cobblestone Спирала Кат Екранот Бронза 6' T x 17 14 Куките

Чанта Чанта Управување со Cobblestone Спирала Кат Екранот Бронза 6' T x 17 14 Куките

DEN 720.00
Производот е достапен

Достапност

6' Висок x 17" Широк Собранието е потребно.Боја : Cobblestone. 14 Чанта Куки. 6' Висок x 17" Широк.Тежина : 18 Килограми.Тоа е лесно да се создаде убава салон прикажува за сите на вашата продавница е чанти.Со атрактивни Cobblestone Спирала Чанта Багажник, присутни вашиот најдобрите чанти со вашите клиенти како точно сакате да ги прикажува на екранот.На бутик cobblestone обоени рака бранеа заврши натпреварите целиот Мало Склад Бутик Cobblestone Колекција што го прави лесно да се координираат вашиот целиот мало простор.Се користи во мали бутици или големи продавници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката