• Новак
Веѓа Хена Багра Полнење во Боја Веѓата Коса | Професионални Салон & Дома Веѓата Нијансирање за полнење | Вегетаријанска храна, без Суровост | Целосен Комплет Инстант

Веѓа Хена Багра Полнење во Боја Веѓата Коса | Професионални Салон & Дома Веѓата Нијансирање за полнење | Вегетаријанска

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

СИТЕ ПРИРОДНИ - 100% Вегетаријанци, без Суровост и Првично се Одгледува Веѓата Хена.Природен облик на веѓата багра добиени од Lawsonia Inermis Фабрика за Боја на вашата Кожа, а исто така Боја Веѓа Коса создавање на Полу-трајна дамка.НАЈДОЛГ ТРАЈНА БОЈА - Ние да бидат ставени во тим нашите Хена веѓата коса нијансирање комплет со Збогатен Ботанички Activator дека создава ПОВЕЌЕ ЕНЕРГИЧНА ВЕЃАТА БАГРА и нашите Билни Веѓата Расте Етерични Масла кои го ПРОДОЛЖУВА на Веѓата Боја дури и Подолго.БОНУС ВИДЕО ТУТОРИАЛ - Чекор по Чекор DIY видео од Брендот Сопственик, 15 години искуство во Веѓата Индустрија за да ви помогнеме во стане Хена Веѓата Багра Комплет Професионални создавање на вашата Посакувана Веѓата Боја.ЛУКСУЗНА ВИСОК КВАЛИТЕТ ОБВИВКА & АЛАТКИ - Силна, Премија Стакло контејнери домување сите наши Веѓата Производи со Трајни Стакло Мешање Јадење и Висок Степен на Прецизност Аглеста Апликација Четка. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако не сте 100% задоволни со вашата веѓа боја, ве молиме да допрат до нас, ние ќе издаде ќе целосна наплата на вашиот Хена веѓата коса нијансирање комплет во рок од 30 дена од купувањето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката