• Новак
Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Забелешка : Ве Молиме Овозможи Разликите Во Големината И Бојата На Кожата.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата.Производ Перформанси.Инструкции За Перење : Машина За Миење, Брзо Сушење, Лесно Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана, Избегне Директна Греење.Нашите Превоз Време Е 7-14 Дена.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии. [Перење Инструкции : Омекнувач Може Да Се Додаде Вода За Да Се Направи Ќебе Мека.Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Димензии : 30 Х 40 Инчи.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Единствена Кадифен Цвет Сечење Текстура Форма На Грбот Може Да Им Обезбеди На Вашите Малку Момче Со Допир И Сензорни Искуства.Сува Брзо По Сушењето, Без Пеглање Или Скапи Средства За Чистење!.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.Многу Погодна За Деца, Навремено Отпорни И Лесен.Удобно И Забавно!Задржи Вашето Бебе Топло Цело Време, Исто Како и Во Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.Машина За Миење Со Ладна Вода Со Слична Боја.Применливи Сценарио : Тоа Е Апсолутно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Идеална Големина За Мулти-Цел Децата Да Се Носат Наоколу, За Креветчето, Нап Или Дневна Нега.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката