• Новак
KJYF Телефон Случај за Oppo A95 5G (6.43), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за Oppo A95 5G [Анти-Нула] [Анти-Жолта] - Транспарентно

KJYF Телефон Случај за Oppo A95 5G (6.43), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок

DEN 187.68
Производот е достапен

Достапност

43 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник. ❣【Тенок Одговара Профил : 】Лесен и тенок дизајн е совршен за Oppo A95 5 G.Тоа исто така го спречува жиг, отпечатоци од прсти и ги чува чистотата за Oppo A95 5 G случај.Прецизни Cutouts одговара телефон тело совршено и лесен пристап до копчиња, камери, полнење интерфејс. ❣【Целосна Заштита : 】На KJYF Стакло Екран Заштитник целосно ги опфаќа за Oppo A95 5 G најновите екранот, Малку застана на работ и рамка(повисока од објективот на камерата ) нуди за Oppo A95 5 G максимална заштита и намалување на судирот штета од шокантни и пуштање.Лесно да се размонтираат.Рационализација дизајн и секој дел од мобилен телефон случај одговара едни со други, да ги задржи оригиналниот изглед на телефонот, обезбеди удобен зафат и не е лесно да се лизга. 2 x Калено Стакло Екран Заштитник.Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите решенија и услуги во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодарам многу!Пакет се вклучени : 1 x За Oppo A95 5 G Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката