• Новак
Лична Безбедност Аларм, Keychain 130dB Гласен Звук за Силување, Напад Безбедност за Жените, Децата и Старите лица

Лична Безбедност Аларм, Keychain 130dB Гласен Звук за Силување, Напад Безбедност за Жените, Децата и Старите лица

DEN 1322.40
Производот е достапен

Достапност

Практична личен аларм со 130d B висока јачина на звук аларм(мерење на блиска далечина), има силно предупредување ефект.Срце во облик на копче синџир форма, мали и исклучителна, може да се обеси на вашата торба, на вашиот копчињата да се врши наоколу.Нежните линии и едноставна операција, само повлечете го приклучокот почетокот алармот, лесен за употреба.Погоден за стари лица, ноќта пешаци, спортски луѓе, хендикепирани луѓе, жени, студенти, итн.Извлечете го pin кога ти треба помош, и веднаш ќе има 130 DB звук на алармот за да го привлечат други и да се добие помош.Спецификација : Предмет Тип : Личен Аларм Материјал : ABS Метални Синџир Должина : Околу. 10см/3.9 во Батеријата : Вграден-Во 3 Pcs AG13 Копчето Батеријата Апликација : Практична личен аларм, исто така, може да се користи како промотивни подароци.Пакет Листа : 1 x Личен Аларм 1 x Прирачник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката