• Новак
Палец Завртки - 6mm x 25мм Палецот Завртки Црвено Крило Tee Knob HD Delrin Главата 818 СВ 4 парчиња Квалитет Брзо

Палец Завртки - 6mm x 25мм Палецот Завртки Црвено Крило Tee Knob HD Delrin Главата 818 СВ 4 парчиња Квалитет Брзо

DEN 2364.00
Производот е достапен

Достапност

6mm Палецот Завртки со Крило Knob .Delrin Главата. 25mm (1") должина.Главата е направен од најлон и е 32-милиметри (1 1/4" во должина).Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Тема На Теренот : 1.00. ully Навој да рамките 3.2 mm на ззп.Центар Дијаметар : 10мм.Глава Дебелина : 8mm .Вкупна Должина, вклучувајќи болт : 33mm".Произведено во САД.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката