• Новак
MSDS Потврдена Дел Број: 652540 Замени за 602540, Батерија 3.7 V 650mAh Li Lipo Литиум Полимер Јонска Батерија Пакет со 2 Pin 2.0 mm JST Конектор

MSDS Потврдена Дел Број: 652540 Замени за 602540, Батерија 3.7 V 650mAh Li Lipo Литиум Полимер Јонска Батерија

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Номиналниот Капацитет(m Ah) : 350. приклучок(2mm) : 2. Должина(±0.5 mm) : 40. Ширина(±0.5 mm) : 25. Дебелина(±0.2 мм) : 6.5. Номиналниот Капацитет(m Ah) : 700. приклучок(2mm) : 2. Должина(±0.5 mm) : 50. Ширина(±0.5 mm) : 30. Дебелина(±0.2 мм) : 5.2. Номиналниот Капацитет(m Ah) : 700plug(2mm) : 2 Length(±0.5 mm) : 50 Width(±0.5 mm) : 30 Thickness(±0.2 мм) : 5.2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката