• Новак
Целата Уста Четка за заби, 5 Брзини Орална Нега Храна Одделение Силиконски У Облик на Електрична Четка за заби со USB Кабел за Патување(сина)

Целата Уста Четка за заби, 5 Брзини Орална Нега Храна Одделение Силиконски У Облик на Електрична Четка за заби

DEN 378.96
Производот е достапен

Достапност

Лесен за Користење : може да брзо и ефикасно чистење на усната заби проблеми во 50seconds, и 360° четкање акција е брз и лесен. Сите Круг Водоотпорен : електрична четка за заби донесува сите круг водоотпорен и запечатени дизајн IPX7, што е погодно, трајни и чиста.Храна Одделение Силиконски : Користење на храна одделение силиконски материјал, секој пат кога ќе се четкање на забите, тоа ќе ви донесе удобно искуство на усната шуплина. Грижата за Оралното Здравје : Тоа може ефикасно да се спречи заболување atrophy, промовирање на прегледи на циркулацијата на крвта и намалување на парадонтална болест.Како да го Користите : Овој производ е домаќин на електрична четка за заби.Функција : 1.7 VRated Моќ : .Сите Круг Водоотпорен : електрична четка за заби донесува сите круг водоотпорен и запечатени дизајн IPX7, што е погодно, трајни и чиста. Лесен за Користење : може да брзо и ефикасно чистење на усната заби проблеми во 50seconds, и 360° четкање акција е брз и лесен.Можете да ги користите течни паста за заби или обична паста за заби.Грижата за Оралното Здравје : Тоа може ефикасно да се спречи заболување atrophy, промовирање на прегледи на циркулацијата на крвта и намалување на парадонтална болест. Цртан филм Изглед : На симпатична цртан филм изглед дизајн го прави децата да падне во љубов со четкање на забите и да ги задржат забите далеку од болести.Спецификација : Предмет Тип : У Облик На Електрична Toothbrush Material : ABSRated Напон : 3. Храна Одделение Силиконски : Користење на храна одделение силиконски материјал, секој пат кога ќе се четкање на забите, тоа ќе ви донесе удобно искуство на усната шуплина.Внесете соодветните четка за заби главата во конекторот на домаќинот да use Step 1 : Притисне на паста за заби во четка за заби главата.Цртан филм Изглед : На симпатична цртан филм изглед дизајн го прави децата да падне во љубов со четкање на забите и да ги задржат забите далеку од болести.Чекор 2 : Нежно место на горните и долните заби на алвеоларна, потоа притиснете на прекинувачот, се тресат забите лево и десно за да се допрат голема заби на двете sides Step 3 : Заврши забот чистење, чистење на заби, и сув.

Декларирани спецификации

Item Type:
U Shaped Electric Toothbrush
Material:
ABS
Rated Voltage:
3.2~3.7V
Rated Power:
Working Current:
Charging Time:
Built in Lithium Battery:
800mAh (Included)
Package List:
1 x Toothbrush1 x USB Cable :

Комплементите на стоката