• Новак
X-DREE 4pcs LM20UU 20x32x42mm Двојно Страна Гума Печат Линеарно Движење Топката Имајќи Черупка(Нови Lon0167 4pcs LM20UU Избрана 20x32x42mm Двојно Страна сигурен ефикасноста Гума Печат Линеа

X-DREE 4pcs LM20UU 20x32x42mm Двојно Страна Гума Печат Линеарно Движење Топката Имајќи Черупка(Нови Lon0167 4pcs

DEN 519.60
Производот е достапен

Достапност

Двојно Страна Гума Печат Линеарно Движење Топката Имајќи Черупка.Одлично за линеарно движење на 3 D принтер, cnc, и други апликации.Овие топката лого со две гумени остатоци затворени за да се спречи ingress на нечистотија, вода и странски разлика.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг живот.(Мазни движат, севкупното ниска триење, висока цврстина и quintessential долг живот.Економски, лесен за одржување замени.(Економски, лесно совршен во изработка на одржување замени. 4pcs LM20 UU 20x32x42mm Двојно Страна Гума Печат Линеарно Движење Топката Имајќи Bushing1.Направени од Имајќи Челик материјал, Двојно Страна Гума Печат Линеарно Движење Топката Имајќи Черупка.2.Одлично за линеарно движење на 3 D принтер, cnc, и други апликации.3.Овие топката лого се опремени со две гумени остатоци затворени за да се спречи ingress на нечистотија, вода и странски разлика.4.Лагери може да бара подмачкување и се скрши во периодот.5.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг живот.Економски, лесен за одржување замени.Specifications Product Име : Линеарна Bearing Package Содржина : 4pcs x Линеарна Bearing Material : Имајќи Челик, Rubber Color : Сребро Tone Weight : 337g Model : LM20 UUOutside Дијаметар : 32mm Inside Дијаметар : 20mm Length : 42mm Опис во Spanish New Lon0167 4pcs LM20 UU Избрана 20x32x42mm Двојно Страна сигурен ефикасноста Гума Печат Линеарно Движење Топката Имајќи Черупка(id : 8e3 66 56 сва)Двојно Страна (издржливи во употреба) Гума Печат Линеарно Движење Топка (најновата технологија) Имајќи Черупка.Одлично за faultless линеарно движење на 3 D принтер, unexcelled cnc, и други извонредна апликации.Овие топката Внимателно избрани лого со две гумени ум-дува остатоци запечатени сериозен за да се спречи ingress на нечистотија, вода и странски разлика.Непречено движење, севкупното ниска триење, висока цврстина и quintessential долг живот.Економски, лесно совршен во изработка на одржување замени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката