• Новак
Shiwaki D7 WiFi Екранот Dongle Преносни Dual-Core 2.4 G 5G 1080P ТВ Приемник за HDMI Уреди се Следи Компатибилен Smartphone со Android и iOS AM8268X Чип

Shiwaki D7 WiFi Екранот Dongle Преносни Dual-Core 2.4 G 5G 1080P ТВ Приемник за HDMI Уреди се Следи Компатибилен

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

да се Телевизори, проектори, и да уживате во подобро искуство од големи HD екран.98×9inch Package Вклучува : 1 Парче Безжичен Wi-Fi Екранот Receiver1 Парче 2 во 1 Cable1 Парче Manual Note : 1.Донесува и 5 GHz dual-core чип. - Огледало на малите екрани да се поголемите екрани, како огледало аудио, игри, датотеки од вашиот паметни телефони, лаптопи, таблети и сл.Кул, но нежно зелена LED индикатор ќе ви помогне да знаете на работниот статус лесно, дури и во темни. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Лесен и компактен, лесен за носење, погоден за бизнис состаноци, онлајн студија, исто така, тоа е голема помош за да го собере целото семејство да уживаат домашно кино.Можете да го поврзете телефонот на ТВ, со повеќе стабилно и побрз пренос на HD слика производство е до 1080 P. - Компатибилен за Mac OS, IOS, Android, Победи системи и мулти екранот уреди.Спецификација : - Материјал : Цинк легура - Модел : D7 - Напојување : 5 V 2А - Нето Тежина : 87g - ПРОЦЕСОР : AM8268 X - RAM меморија : НПД 1 Gbit Size Табела : 59×25×9mm/2.да се Телевизори, проектори, и да уживате во подобро искуство од големи HD екран.Кул, но нежно зелена LED индикатор ќе ви помогне да знаете на работниот статус лесно, дури и во темни.Компатибилен за OS, IOS, Android, Победи системи и мулти екранот уреди.Многу лесен за употреба.Огледало на малите екрани да се поголемите екрани, како огледало аудио, игри, датотеки од вашиот паметни телефони, лаптопи, таблети и сл. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.Опис : - Донесува 2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме!3.

Декларирани спецификации

- Material:
Zinc alloy
- Model:
D7
- Power Supply:
5V 2A
- Net Weight:
87g
- CPU:
AM8268X
- RAM:
DDR 1 Gbit
Size Chart:
59×25×9mm/2.32×0.98×9inch :
Package Includes:
1 Piece Wireless Wi-Fi Display Receiver :
1 Piece 2 in 1 Cable :
1 Piece Manual :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Комплементите на стоката