• Новак
BAIFFEI Европски Стил Железо Ретро поштенско Сандаче Запечатени Предлог Кутија Весник поштенско Сандаче Свадба Градина Декорација Дома поштенско Сандаче Пост Кутиј?

BAIFFEI Европски Стил Железо Ретро поштенско Сандаче Запечатени Предлог Кутија Весник поштенско Сандаче Свадба

DEN 715.20
Производот е достапен

Достапност

Компактен и лесен простор за заштеда на дизајн, затоа што е предвидено заптивка може да ги заштити ѕид и да се компензира за нерамна области, тоа е лесно да се инсталира.Bimetal Скејтборди - font лизгачки и метален прстен отворање.Кога високиот напон е завршена, ова парче изгледа многу стари.Белешки : Бидејќи на различни конфигурации на светлината и на екранот, бојата на статијата може да биде малку поинаков од оној на сликата.Пакетот вклучува : поштенско Сандаче X 1pcs Satisfaction гаранција-обезбедување на најдобар квалитет на производи и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Одлична услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор, го поздравуваме вашето купување.Може да се заклучи.74 inches Height : 39.Поради разни прирачник мерки, на скалата може да се разликува малку.Го бара само една едноставна дупчење и завртка инсталација да се откажам ова поле во близина на вашата влезна врата или тремот, подготвени да примате дојдовен e-mail.Bimetal Скејтборди - font лизгачки и метален прстен отворање.Лесно може да се прифати списанија и поместена пликови.На поштенско сандаче доаѓа со завртки, проширување завртки и гума дихтунзи.65 инчи Ширина : 9.55 вошки (болви) Прирачник за мерење на големината, ве молиме овозможи 12cm разлика.Разгледница метал антички кутија со марки и градина стакло.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката