• Новак
Зелен Скакулец Locust Инсекти Детска Игра Ќебе Деца Круг Шема Кружни Дете Игра Мат Деца Индексирање Игра Мат Семејство Одмор Мат

Зелен Скакулец Locust Инсекти Детска Игра Ќебе Деца Круг Шема Кружни Дете Игра Мат Деца Индексирање Игра Мат Семејство

DEN 407.52
Производот е достапен

Достапност

【Не се лизга Поддршка】спалната соба килим има анти-пропадна не-вткаена пластика точки на долниот дел спречува отстапување и лизгање, сува и дише, што значи дека помага да се одржи на местото на плочки, дрвени кат, винил, или ламинат.Повеќенаменски : Важат за деца Соба, дневна соба, спална соба, исто така се користи како килим за декорација на teepee, мат е совршен подарок за вашето семејство и пријатели на празник, Божиќ, роденденот.5 IN, Големи : 39.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.A fuzzy бања мат предиво куп додава топлина и мекост на вашиот дом. 【Меки и Удобни Килими】супер меки бебе килим е неверојатно пријатна и карактеристики на горниот слој на висока густина простор еластична памук interlayer дека е ултра-кадифен и вода-абсорбента брзо.Совршен за бања, бебе соба, детска соба, бебе соба, спална соба, девојки соба, playroom, во училница, а дневната соба за да додадете симпатична и забава да се чувствуваат секоја соба оркестарот.Дебела и меки,удобни за бебето лежи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката