• Новак
ZXJTX Леб Кошеви за Табела Ткаени Складирање Овошје Кошница рачно изработени Домаќинство Круг Леб Торта Снек Дребулии Складирање Кошница Десктоп Deocr Чување, Организ?

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Ткаени Складирање Овошје Кошница рачно изработени Домаќинство Круг Леб Торта Снек Дребулии

DEN 1187.04
Производот е достапен

Достапност

Кога се романтични и домот се меша и натпревар дела се поставени, тие не се само садови, но исто така човекот е роден за вас.Рачно изработени МДФ ткаени, без слој на површината, канализација и заштита на животната средина.Изработени од МЕДИЈАПАН материјал, издржлив и исклучителна изведба.Не е лесно да се деформира и носат-отпорни, тоа може да биде поставен насекаде.Погоден за држење овошје, сува храна, закуски, и др.Креативна стил, овозможувајќи различни choices Product име : Леб basket Product материјал : MDFProduct боја : beige Product спецификации : беа 25,5 см*5.6 cm, 28.5 cm*6.1 cm, 31.5 cm*5.8 cm,Опсегот на примена : домашна кујна ресторани, хотели и други средини,прашува : 1. Се проценува дека времето на пристигнување на стоката е 7-20 дена.2. Ве молиме проверете ја големината и бојата на производот внимателно пред да го купат.3. Освен за производите што е прикажано во овој производ, без други елементи се вклучени.4. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.5. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката