• Новак
JUSTQIJUN 6pcs во Пакет Јога Тули Висока Густина Јога Обука Пракса Помошни Алатка Тули за Жена (Случаен Боја) Плута Јога Блок (Боја : Како што е Прикажано)

JUSTQIJUN 6pcs во Пакет Јога Тули Висока Густина Јога Обука Пракса Помошни Алатка Тули за Жена (Случаен Боја) Плута

DEN 676.80
Производот е достапен

Достапност

ЕВА материјал се издржливи и безбедни.Високата густина дизајн и исклучителна детали се направи тоа практично и да се осигурате дека вашата безбедност.Нивната површина е мазна и нема да го оштети вашите раце, нозете, телото, назад и др.Можете да уживате во релаксирачки и удобен јога вежби време.Можете да чиста нив лесно.Боја : Случајни.Материјал : ЕВА.Големина : Прибл. 23 x x x x x 7.5 cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката