• Новак
idio22Q Шема Форма Тоалетот Седиште Перница за Поддршка на Абсорбента на Располагање Четири Сезони Лесно Чистење на Меки Поместена Бања Производи за Домаќинство

idio22Q Шема Форма Тоалетот Седиште Перница за Поддршка на Абсорбента на Располагање Четири Сезони Лесно Чистење

DEN 564.00
Производот е достапен

Достапност

Полиестер. [Материјал] Вашето дете се чувствува понизок кога седи на него.Тоа се прави на единствен и полнети кадифен материјал, кој е вода апсорпција и издржливи.Погоден за сите годишни времиња, особено во зима без чувство на студ. [Лесно да се чисти] Нашата тоалет седиште може да се чистат или рака измиени.Може да се суши и се користи.Повеќе санитарни.Можете да ја задржи бања украси уредни и чисти. [Погоден за] Ова три парче тоалет големина одговара на повеќето стандардни или продолжен тоалетни седишта.Нашите тоалет седиште корица има рамен грб, така што тоа е рамна со тоалетот седиште капак. [Уникатен дизајн] тоалетот седиште перница да може ефективно да се ослободат притисок поени и општа непријатност, обезбедување на мека и удобна перница за непријатно тоалет седиште. [По продажбата на услугата] задоволството на Клиентите е најважно за нас.Квалитетот проблем на нашата тоалет перница може да биде решен преку комуникација, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 3 D три димензионални врежан дрво тоалет перница три парче сет, абсорбента кат мат Материјал : Полиестер Шема : Врежан Жолта, Врежан Жолта Орхидеи, Врежан Сина, Врежан Пурпурна Карактеристики : 1. Дебела кадифен, удобно и абсорбента. 2. Кадифен не е лесно да се падне, удобно и мека кожа. 3. Казна за шиење, цврсто шиење на подот мат, што го прави многу издржливи и продолжување на работниот век на мат. 4. Меки и удобни рака чувство, ПВЦ мрежа. 5. Лесно да се апсорбираат вода и добра апсорпција на прашина. 6. Лесно да се чисти.Тоа може да се мијат директно со машина за перење или со рака, и тоа не е првут и исчезнува, па како да се избегне директна сончева светлина. 7. Висока густина, супер мека ткаенина, удобно, еколошки и добро вентилирани. 8. Рака мие : впие во вода за 10 минути, а потоа додадете детергент.Пакет Вклучувајќи Кат мат x 1 U - облик перница x 1 Тоалет седиште x 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката