• Новак
XUBIAODIAN Домаќинство Циркулацијата на воздух Фан, Свитлива и Батерија Десктоп Фан, може да се Движи Главата со Ноќ Светлина Електричен Вентилатор. (Боја : Бела)

XUBIAODIAN Домаќинство Циркулацијата на воздух Фан, Свитлива и Батерија Десктоп Фан, може да се Движи Главата со

DEN 643.20
Производот е достапен

Достапност

Четири-брзина на вредноста, слободни префрлување на повеќе сцени.Отстрани летната жештина и биланс на внатрешен воздух.Може да биде поврзан со компјутер, моќ банка, автомобил напојување, итн.Работи тивко и уживање на свежина, бебето може да заспие лесно.Добредојдовте на нашата продавница, вашето задоволство е наша вечна потрага, ви благодариме за вашиот покровителство.Моќност : Electric Water недостаток и на електричната енергија за заштита : no Type : Ладење onlymaximum.Времето лимит : нема timing Reverse функција : no Type : воздух за ладење fan Sling Должина : Нема Sling Rotation метод : лево и right Air снабдување метод : тресење на неговата head Application : 10-15㎡Полнење текст : DC5 V, 1 AWorking време : 1.5~10h Product тежина : 700 почвата 20g Power потрошувачка : 5 WBattery Спецификации : 4000m Ah Size : 190*255mmwith циркулираат fan Indoor температура на одржување : 24°Чаир клима уред сам : 24°C До 26°C, 30°CIf имате било какви прашања, можете да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас, додека не се задоволни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката