• Новак
PJinloog-Времето Појас HTD5M Затворена Јамка Времето Појас, Периметар 310/315/320/325/330/335/340/345/350/355/360mm, Ширина 15mm, за Мулти-Оската Пренос Прецизни Големина

PJinloog-Времето Појас HTD5M Затворена Јамка Времето Појас, Периметар 310/315/320/325/330/335/340/345/350/355/360mm,

DEN 1041.60
Производот е достапен

Достапност

Должина : 310/315/320/325/330/335/340/345/350/355/360mm.Теренот : 5mm.Ширина : 15mm.Мерењето макара има висок квалитет сјајна површина изглед и стабилна конструкција.Погоден за 3 D печатач, фен, dishwashers, пакување, машини, инк-џет печатач, транспортни и др.Состојба : 100% Сосема нов и висок quality Type : Затворени-јамка времето belt Model : HTD5 M Затворена Јамка belt Length : 310/315/320/325/330/335/340/345/350/355/360mm Pitch : 5mm Width : 15mm Material : Гума.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката