• Новак
DDGD Батеријата Камера Адаптер Плоча

DDGD Батеријата Камера Адаптер Плоча

DEN 1792.80
Производот е достапен

Достапност

Тоа може да се инсталира на задната страна на LCD монитор / Моќ supplys станица / steadicams / моќ плочи.Пластични школка е toughs и трајни, не е лесно да се оштети, се безбедни за употреба.Тоа е за Panasonics / Антон Bauesr батеријата со Антон Bauers Злато Планината и Г-допрете го конекторот на текст.Подготвени жици и завртки обезбеди безбедна и стабилна врска и фиксација.Лесно да собрание ако се знае професионални инструкции за инсталација.Карактеристики : Тоа може да се инсталира на задната страна на LCD монитор / Напојување станица / steadicam / power plate.Тоа е за Panasonic / Антон Bauer батеријата со Антон Bauer Злато Планината и Г-допрете го конекторот на текст.Пластични школка е жилав и издржлив, не е лесно да се оштети, се безбедни за употреба.Лесно да собрание ако се знае професионални инструкции за инсталација.Подготвени жици и завртки обезбеди безбедна и стабилна врска и фиксација.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна Порта : D : D допрете Конектор Големина : Прибл. 11.8 * 8.5 cm / 4.6 * 3.3 во Тежина : Околу. 63g Пакување Листа : 1 x Батеријата Адаптер Плоча 4 x Завртки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката