• Новак
Семејството и Мачка Туш Завеси Подобро Заедно Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Трајни Водоотпорен Бања Туш Завеса 60x72 во

Семејството и Мачка Туш Завеси Подобро Заедно Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Трајни Водоотпорен Бања Туш Завеса

DEN 695.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа Е Направен Од Високо-Квалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Мека.Водоотпорен,Ефикасно И Брзо Сушење, Висока Температура Отпор, Непроѕирни, Заштита На Приватноста; Метални Buttonhole Дизајн Го Прави Туш Завеса Кука Се Повлече По Волја Да Се Продолжи Работниот Век На Туш Завеса.Пондериран Доведе Жица, Windproof, Заклучени Температура.Тоа Е Совршен Подарок За Вашите Роднини И Пријатели На Разни Фестивали.Нерѓосувачки Челик Дупки И Куки Да Може Лесно Да Се Откажам.Интересни Модели Се Создаде Опуштена Атмосфера За Вашиот Тоалет.Поради Различни Брендови На Набљудувачите, Вистинските Бои Можеби Малку Поинаква Од Слики.Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Ни E-Mail Прв Пат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката