• Новак
WWWL Читање Очила, Личност Мода Очила, Polygonal Очила forRose Злато, Очила за Мала Рамка, Очила за Мажи&Жени, Студент (Боја : Ц1, Големина : 0)

WWWL Читање Очила, Личност Мода Очила, Polygonal Очила forRose Злато, Очила за Мала Рамка, Очила за Мажи&Жени,

DEN 463.20
Производот е достапен

Достапност

☀【Анти Сино/Отсјај Леќа】Сина светлина Читање Очила со материјал со висока дефиниција леќа , Може да се Намали Дигиталниот Око Нарушување, Блок Сина Светлина, игри и работи под флуоресцентни светла со заштита визија и за намалување на отсјај,не грижете се за око замор, заматен вид ,да имате подобар сон. ☀【Класичен Дизајн со Прилагодливи Пролет Зглоб】Класичен дизајн со пролетта зглоб нека очила храмови може да се отворат кон нанадвор, погодна за секој лицето форма.Можете да ги заштитите вашите очи, додека во потрага стилски. ☀【Удобно Носење】Стилски, удобен и лесен рамка стави без стрес на вашиот нос се обезбеди удобност за долги периоди на време.Објективот е оптимизиран да дава совршен баланс помеѓу око за заштита и прикажување на квалитет. ☀【 Погодно & Голема Вредност】Читатели големи наочари за дом,канцеларија, автомобил,или ноќни употреба.Ако сте во потрага да се издвоите од толпата, се случува за еден софистициран изглед,овие читање очила се очигледен избор за вас. ☀【Грижете се-бесплатна Услуга】Остатокот увери за да се купи, да се држиме до обрне внимание на квалитетот на производот, било проблем за овој производ, само се јавите на продавачот, без никакво двоумење и ние ќе ви обезбеди најдобра услуга!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката