• Новак
EGQLQ Фиока Копчиња, Кабинет Фиока Мини Справи со Помошник, Кујната Кабинет Вратата Прозорец Фиока Помошни Повлекува, Стакло Салон Копчиња со Завртки - Удобен Отворањ

EGQLQ Фиока Копчиња, Кабинет Фиока Мини Справи со Помошник, Кујната Кабинет Вратата Прозорец Фиока Помошни Повлекува,

DEN 398.40
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Кристално Стакло и Цинк Легура , цврст структура и сјајна Висина : 30мм(1.2 инчен)- Завртка Големина : M4x25mm (на Шрафовите се вклопуваат до 0.78 инчен(20mm) дебелина)3) Пакет се вклучени : 10 x Фиока Копчиња со завртки▲ Главниот Features1) комбинација на цинк легура и кристално стакло, сјајна, модерен и charm2) Голем помошник да се повлече од фиока, кабинети и други furniture3) Повеќе наврати : Погоден за врати, шкафови, кабинети, гардероби, фиоки, и други мебел. 4) Лесен за Инсталација : Најдеме позицијата каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задната страна на одборот anf тема тесни на knob.

Декларирани спецификации

1) Material:
Glass + Zinc Alloy Base
2) Size:
- Drawer Knobs Size:
Diameter
- Screw Size:
M4x25mm (the Screws fit up to 0.78 inch(20mm) thickness)
3) Package included:
10 x Drawer Knobs with screws :
▲ Main Features :
1) The combination of zinc alloy and crystal glass, shiny, fashionable and charm :
2) Great helper to pull out drawer, cabinets and other furniture :
3) Many occasions:
Suitable for doors, cupboards, cabinets, wardrobes, drawers, and other furniture. :
4) Easy to Install:
Find the position where you want to install on the board and drill a hole , then pass through the screw from the back of board anf thread tight to the knob.

Комплементите на стоката