• Новак
Парфем за жени донесе среќни денови во вашиот живот flowerbomb dew парфем eau de parfum spray3.4 мл eau de parfum спреј %поставен на%

Парфем за жени донесе среќни денови во вашиот живот flowerbomb dew парфем eau de parfum spray3.4 мл eau de parfum

DEN 3047.76
Производот е достапен

Достапност

%Парфем за Жени донесе среќни денови во вашиот живот Flowerbomb Dew Парфем Од Виктор & Ролф Eau De Parfum Spray3.4 мл Eau De Parfum Спреј. %Парфем не е само еден вид на префинета, тоа е исто така еден вид на комуникација. %поставен%Flowerbomb Dew Парфем од Виктор & Ролф, Flowerbomb dew е женски парфем за жени.Овој мирис се отвора со врвот белешки на сочни круши, citrusy бергамот, мошус mallow и dew пад за слатка muskiness.Во срцето, ноти на роза и ирис додадете powdery флорални тонот кој е еластична и нежно се држи до кожата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката