• Новак
AUTOWIKI Светла за Магла За 2006 2007 Хонда Спогодба 4 Вратата Седан д-р Светилки Собранија Возачот Патникот Замена Со Жици Колекции 1 Пар Килибар Жолта Леќа

AUTOWIKI Светла за Магла За 2006 2007 Хонда Спогодба 4 Вратата Седан д-р Светилки Собранија Возачот Патникот Замена

DEN 1106.40
Производот е достапен

Достапност

Fitment- Одговара за 06 07 Хонда Спогодба 4 Door Седан 4dr.Безбедност-ги Исполнуваат или надминуваат SAE и ТОЧКА стандарди.Дизајн-Халоген светилки може да се подобри видливоста во екстремни временски услови, како што е поројниот дожд, снег, магла итн.Инсталација-Магла светлина има фиксна додатоци, тоа е лесно да се инсталира.Пакет се вклучени-1 пар магла светлина + 2 халоген светилки + инсталации за полнење.Ние нудиме широк спектар на прекрасни авто компоненти производи.Ние и ветуваме да се даде едноставен, мазна, без мака, 5 ѕвезда купување искуство.Нашите R&D гранка се стреми да измислуваат нови производи и дизајни преку работа веднаш со нашите производители.CARBONE е вграден во организацијата се фокусира на брендирање и R&D на одлични авто додатоци.Ние нудиме широк спектар на прекрасни авто компоненти производи.Ние и ветуваме да се даде едноставен, мазна, без мака, 5 ѕвезда купување искуство.Нашите R&D гранка се стреми да измислуваат нови производи и дизајни преку работа веднаш со нашите производители.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката