• Новак
KPMF K75466 Сјај Виолетово-Сина Светкава 5ft x 15ft (75 sq/ft) Винил Автомобил Заврши Филмот

KPMF K75466 Сјај Виолетово-Сина Светкава 5ft x 15ft (75 sq/ft) Винил Автомобил Заврши Филмот

DEN 4990.80
Производот е достапен

Достапност

Овие филмови не бара никакви печатење, но можат да се преземат надвор од кутијата и да се примени веднаш.Задоволни клиенти покажат нивните возила и да генерираат линкови за вашиот бизнис.Ова го дадат/dual фрлија филм обезбедува само точниот износ на ригидност што ги прави лесно да се справи со ниту една апликација лента.Овие филмови имаат slideable и repositionable притисок осетлив лепило со не-видливи воздух ослободување канали за практично нема воздушни меурчиња.Големи 60" се тркалаат големини значи дека можете да го покрие целиот делови беспрекорно со доверба - 3 година гарантира надворешноста издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката