• Новак
Muised DIY Слајд Затворен Водопад Песна Вода Топки Песни за Деца за Ѕид Када Играчка на Бебето Бања Играчки DIY Вшмукување Чаша Трка Орбити Песна Детска Бања Када Игра DIY ?

Muised DIY Слајд Затворен Водопад Песна Вода Топки Песни за Деца за Ѕид Када Играчка на Бебето Бања Играчки DIY

DEN 2260.80
Производот е достапен

Достапност

Интересно Бања Играчки за Години : Оваа забавна бања играчки поставите доаѓа со слајд песни, топки&апчиња, тркала и гумени патка играчки, тој бања играчки патеката поставени за години е лесно да се постави и да ги преземат, освен.тие може да се прелива вода на патеката да се направи тркалата се вртат, или стави на топки&таблети на патеката да се тркалаат со вода.постојат различни начини да се создаде различно песни толку твоите години нема да се досадуваат на тоа.Обемот Апликација:Децата може да се собраа земе освен вода песна играчки дали тие се игра во или надвор од кадата.Висок-квалитет : Нашето бебе када играчки песни се направени од безбедни и Не-Токсични материјали, мазни рабови ќе не боли деца' раце.Кадата играчки во форма на orbitals ќе се обрати на повеќе лесно да бидат исчистени од цевка бања играчки што е повеќе безбеден за littles кој сака гризе играчки.Забава Бања Играчки : забава вшмукување бања играчка сет кој им помага водата да остане внатре во када.Совршен Божиќ Подароци за Децата : бања играчка поставена е погодна за забава празници, Божик, Родендени и други посебни прилики.Тие ќе бидат најдобрите подароци за сите деца, како Божиќ подароци), birthday (роденден подароци Тоа е неверојатен подарок за години!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката