• Новак
Ѕвезда Micronics 39460010 Модел TSP1045C-24 Gry Термички Печатач, Триење, Машина, Паралелно, се Лизга Сложувач, Без Надворешно Напојување, 82.5 mm Хартија, Сива

Ѕвезда Micronics 39460010 Модел TSP1045C-24 Gry Термички Печатач, Триење, Машина, Паралелно, се Лизга Сложувач,

DEN 1776.00
Производот е достапен

Достапност

Висока брзина излез - до 180mm/сек.Голем хартија се Тркалаат капацитет.Билет Сложувач опремени како стандард.Едно парче транспарентен капак.Променлива позиција на висок квалитет на црна марк сензор.На TSP1000 е специјалност ПОС решение што се нуди навистина извонредна вредност, сигурност, перформанси и квалитет.На TSP1000 висок капацитет директни термички печатач нуди поддршка за до 7 дијаметар хартија се тркалаат кој е идеален за висока јачина на звук апликации.Интегрирани билет/документ сложувач сида во сортирање повеќе билети/документи каде серија печатење е потребно.Совршен за : лотарија, големи настани, цените, индустриска кујна, бар и библиотеки во училиштата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката