• Новак
Бостон Terrier Куче Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Црна-Стил

Бостон Terrier Куче Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови во авионот, тоа е совршен придружник во вашиот живот.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Нормално е дека грешката е во опсег од 0.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см/3,5 инчи, ширина : 6 cm/2.Мали и преносливо, тоа може да се здипли во мини тело, лесно да се носат, се навраќа на еден мал простор, и е погодно да се носат во секоја сцена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката