• Новак
JJJZ Дрвени Rattles, Orff Музички Инструменти, Teether Играчки, Interlocking Дискови, Четири-Парче Поставува Бебе Играчки, Совршено Дете Туш Подарок

JJJZ Дрвени Rattles, Orff Музички Инструменти, Teether Играчки, Interlocking Дискови, Четири-Парче Поставува Бебе

DEN 1490.40
Производот е достапен

Достапност

Висок Квалитет : бебето rattles направен од високо-квалитет на природен дрво се безбедни и безопасни.И додека обработка, ние полски рабовите да ги прават да се чувствуваат непречено и пријатно, и да се избегне оштетување на кожата.Мулти-функција : Како класичен рано образовна алатка за учење, нашите четири-парче бебе играчки обезбеди добар почеток за вашето бебе.Активности како што се препознавање на извор на звук и алчни играчка со себе може да ги подобри сите аспекти на способности за тоа.Бебе Дизајн : Бебе rattles се дизајнирани со големината на бебето прсти, кои се погодни за бебе алчни и teething играчки.Симпатична форми и живописни бои се исто така многу привлечни за нив.Пакет Содржина : на млечни играчки, вклучувајќи rattles, teether играчки, interlocking дискови, итн.Нека овие играчки им помогне на бебињата кои растат здрава и среќно.Обезбедување на квалитет : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако поради некоја причина не сте 100 задоволни, ве молиме ги споделите со нас веднаш.Ние ќе наплата тебе или испраќање на нов производ.Нема апсолутно никаков ризик за купување на нашите производи.Опис : Ова Бебе Teething Играчка е направен од високо-квалитетни материјали, здрав, сигурен и безбеден, без боја и мирис, и се чувствуваат мазна и мека.И момчињата и девојчињата може да се игра со доверба.Спецификации : A : збир на four Name : Бебе Rattles Weight : за 0.2 kg/set Packing Листата : *Toys Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката