• Новак
RQYIXI Керамички Бела Мермерна Бања Додаток Сет Заврши Козметички Почвата Сапун Фармацевт & Четка за заби Носителот Сетови (Козметички Почвата)

RQYIXI Керамички Бела Мермерна Бања Додаток Сет Заврши Козметички Почвата Сапун Фармацевт & Четка за заби Носителот

DEN 743.76
Производот е достапен

Достапност

FARMHOUSE БАЊА ПРИБОР СЕТ ЗАВРШИ - го Задржува бања и organezed и додава рустикален farmhouse стил за тоа.Бања поставува вклучува 1 сапун фармацевт, 1 држач, четка за заби, 1 сапун јадење, 1 гимнастик.МЕРМЕРНА БАЊА ПРИБОР ОДГОВАРА на РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ : за селски оркестарот, индустриски стил, западна оркестарот, morden стил, современ оркестарот, земјата оркестарот.Идеален бања сет заврши за дома декор, бања оркестарот, тоалет оркестарот.Одлично за кујна и бања, за countertop организира, суета врвот, шминка табела и занает.Мат Мермерна Бања Сет Со Козметички Почвата Керамички Дното : Крупни зрна чувство и груба,mottled смисла.Додава ретро селски, литературен топлина teture за бања сет. 100% ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ & НАЈДОБРА УСЛУГА - Ние ги користиме нашите сопствени производи буквално во нашиот секојдневен живот и да се обезбеди услуга 24/7, ако какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно да ни каже.Ние дава 100% гаранција за квалитет на производот и го обезбедува најбрзото и најдобра услуга за да се обезбеди вашето задоволство.Високо Квалитетни Пластични Пумпа.Четка За Заби Држачот.Гимнастик.Сапун Послужавник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката