• Новак
Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Забелешка : Ве Молиме Овозможи Разликите Во Големината И Бојата На Кожата.Сува Брзо По Сушењето, Без Пеглање Или Скапи Средства За Чистење!.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.Удобно И Забавно!Задржи Вашето Бебе Топло Цело Време, Исто Како и Во Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.Тоа Има Карактеристики На Анти Навремено, Анти Исчезнува И Не Падне, И Е Погодна За Сите Сезони.Производ Перформанси.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката