• Новак
Природните Предели Фотографија Позадина Пролетен Пејзаж Патување Фото Позадина Студио Реквизити A26 7x5ft/2.1 × 1.5m

Природните Предели Фотографија Позадина Пролетен Пејзаж Патување Фото Позадина Студио Реквизити A26 7x5ft/2.1 ×

DEN 647.52
Производот е достапен

Достапност

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината. 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕидот. 4.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска температура за лесно намалување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Висок-квалитет на винил дека е многу издржливи и потешки од Поли Хартија.Заврши по сите рабови за да се спречи солзи.Тоа е многу лесно да се чисти; едноставно ја избрише секоја солза од нечистотија знаци со влажна крпа.Има мат финиш па нема отсјај од осветлување.Може да се користи за преземање на фотографии, снимање на видео записи, партија позадина, десерт табела позадина, тапета на свадба, Божиќ партија, топка, производ фотографија, birthday (роденден), бебе новороденче, фестивал прилика како украс.Лесен за одржување.Тешко е да се прашина, потрајни, чиста позадина со мала влажна крпа за да ги избрише тоа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката