• Новак
Shipenophy Коса Умирање Пенкало, Безбедна Употреба DIY Шминка Стап Боја на Косата Привремено Губење на Боја Долго Трае Боја на Косата за Cosplay Изложба за Мажи(Црна)

Shipenophy Коса Умирање Пенкало, Безбедна Употреба DIY Шминка Стап Боја на Косата Привремено Губење на Боја Долго

DEN 201.36
Производот е достапен

Достапност

5 g Package Тежина : околу.Црна, кафеава боја или црна боја може да бидат избрани.Кармин дизајн, корисна употреба и лесно да се чистат темелно со шампон.Црна и кафеава коса боја пенкала може да веднаш го коса во црна и кафена, привремено црна или кафеава коса.Карактеристики : Природни состојки, без адитиви, без несакани ефект на косата и скалпот.Растителни екстракти помош за поправка и храни коренот на косата.Коса боја на пен го прави вашата коса богата со боја и може да се задржи за 1-2 дена без исчезнува.Ја прави вашата коса богата боја и може да се задржи за 1-2 дена без боја исчезнува.Пакет содржи : 1 x Боја на Косата Пенкало.Кармин дизајн ви овозможува да боја на косата погодна.Исто така, тоа е лесно да се измијат само со шампон. 40g Item Тип : Коса Color Function : Боја Hair How Да се Користат : 1.Корен Concealer за оние последната минута regrowth итни моменти кога вашиот салон за убавина е толку зафатен што сте и ви треба инстант коренот на Допир нагоре.Коса боја pen може да се избере црна, кафеава или црна.Коса боја пенкало е многу погоден за патување, забава и бизнис.Изберете боја на косата пенкало како ваша корист, ротирање на паста за 1cm должина и еднакво се применуваат на потребните боја дел.Сува дел со фен за коса во случај на боја исчезнува.Ние ви нудиме црна, кафеава боја и црна боја, така што на бела коса може да се промени во бои што се избрани по користењето на оваа боја пенкало.Коса боја пен се фокусира на коса ја нагласува и обезбедува природна боја на коса, без никакви траги од боја, така што вашата боја на коса е иста како онаа на вистински човек.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката