• Новак
12 x 2000FT 60 Мерач се Намали Рака Заврши 2000' 4 Ролни Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали Канцелариски Материјали се Движат Кутии Тело заврши Тешки Лента за Па?

12 x 2000FT 60 Мерач се Намали Рака Заврши 2000' 4 Ролни Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали Канцелариски

DEN 1718.40
Производот е достапен

Достапност

Тивко да се развивам, со Голема јасност Здрав лента за Пакување и материјали за Пакување заврши Мебел за завиткување за движење рашири филм Движат заврши Крстарење додатоци Водат заврши тркалаат Мебел заврши.Се водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат Филмска ролна Лента за пакување Канцеларија снабдување Палета заврши рашири филм Меѓународни патни essentials Лента тешки.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.Пакување материјали за движење на домаќинството.Пакување лента Водат заврши Движат материјали Канцелариски материјали се Движат кутии Тело заврши Тешки лента за Пакување резерви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката